Kręcimy kołem zamachowym Twojej firmy

Głównym kierunkiem OWL Media jest optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek, która jest podstawą marketingu internetowego. Nowoczesne SEO jest nierozerwalnie związane ze wszystkimi aspektami marketingu i jakości firm klientów. Wizerunek firmy, asortyment, zalety, wysoka konwersja, różne źródła ruchu – wszystko to stało się ważnymi czynnikami wpływającymi na promocję w wyszukiwarkach. Dlatego „OWL-Media” organicznie przekształciła się w agencję cyfrową, która, zaczynając od stworzenia wysokiej jakości produktu, angażuje się w jego promocję na wszystkich etapach swojego istnienia.

Nasze główne zalety

Zapewniamy nowoczesne i efektywne podejście do pracy nad Twoim biznesem.
Personel
Zatrudniamy najlepszych pracowników z różnych miast i krajów. Dlatego świadczymy usługi niemal na całym świecie.
Związki partnerskie
Przejście do % sprzedaży z kanałów, które podłączyliśmy. Po skonfigurowaniu kompleksowej analityki i przetestowaniu swojego działu sprzedaży proponujemy przejście na strukturę płatności o minimalnej stałej kwocie + 3-5% różnicy w pozyskanym zysku. Dlatego jesteśmy zmotywowani do zwiększania Twoich dochodów.
Płatność według wyniku
Przejście na widoczność pay-by-site, jeśli mówimy tylko o SEO. Prawie żadna agencja nie jest gotowa zaakceptować takich warunków.

Nasi klienci

Unistream
Money To

Zarządzanie firmą

Firma zatrudnia zdalnie 30 osób. Siedziba znajduje się w Warszawie.
Anna Elistarkhova
CEO
Alexey Romankov
Project Manager
Galina Belousova
SEO Senior

Praca zdalna i COVID-19

Inicjatywę pracy zdalnej wspieraliśmy jeszcze przed pandemią, więc fakt ten w żaden sposób nie wpłynął na naszą firmę. Oto dlaczego uważamy, że praca zdalna jest dobra:
Time-saving
Czas spędzony na dojazdach do biura to najcenniejszy zasób marnowany z powodu ciągłych korków. Lepiej przeznaczyć ten czas na sen, relaks lub dodatkowe godziny pracy.
Pracownicy z całego świata
Chcemy, aby współpracowały z nami najlepsze umysły na świecie. Nie jesteśmy ograniczeni geograficznie, gdy szukamy specjalistów. Jesteśmy gotowi zapewnić relokację do Warszawy dla najlepszych pracowników.
Motywacja i samoorganizacja
Motywacja pracowników jest na najwyższym poziomie. Każdy pracuje tam, gdzie czuje się komfortowo. System płatności jest zaprojektowany tak, aby każdy pracownik był zainteresowany wykonaniem planu i rezultatem swojej pracy. Brak ustalonych godzin pracy, a zatem nikt nie jest zatrzymywany w biurze.
Cennik
Ceny usług są niższe niż w innych podobnych firmach. Nie płacimy za biuro i inne opłaty z tego wynikające. Dlatego nie wliczamy ich w cenę usług. Również zarobki w Moskwie są wyższe, ale jakość usług nie zawsze odpowiada cenie. Dzięki temu pracownik z innego regionu może pracować lepiej i taniej.
System zarządzania dokumentacją
Nie ma szczególnej potrzeby fizycznej obecności klientów. Wszystkie umowy i inne dokumenty wysyłamy pocztą; posiadamy również elektroniczny system zarządzania dokumentami.

Często jesteśmy pytani

A co jeśli chcę się upewnić, że jesteś prawdziwą firmą. Kogo ponoszę do odpowiedzialności, dokąd mam się udać, jeśli nie wywiązujesz się ze swoich zobowiązań?
Przede wszystkim zostaje zawarta umowa. Możesz sprawdzić naszą firmę przez TIN, na dowolnej czarnej liście. Jeśli nie wywiązujemy się ze swoich zobowiązań, to są od tego sądy. We wszystkich innych sytuacjach, jeśli przyszedłeś do biura, wszędzie są strażnicy, a potem zawsze jest policja. 😉
Nie rozumiem, jak można dobrze się bawić w ciepłej Tajlandii i efektywnie pracować!
Wiele dużych firm IT ma siedziby i oddziały na Cyprze, w Hiszpanii, San Francisco itp. I przenoszą tam swoich pracowników, którzy nawet tam mają możliwość pracy bez konieczności odwiedzania biura. Na przykład gry AWEM i EPAM. Gdyby nie była znacząca i nieopłacalna, to praktyka ta zostałaby już dawno porzucona. Nie zapominaj też, że wiele zależy od pracownika; z reguły zatrudniamy osoby zorganizowane w tym zakresie.
Uważam, że brak biura nie jest bardzo poważnym podejściem do prowadzenia biznesu i nie ufam firmie!
Chociaż nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, nadal dążymy do najlepszych i najbardziej efektywnych metod pracy oraz działamy zgodnie z zasadą „organizacji turkusowej”. Dla globalnych gigantów, takich jak Google, Facebook i Apple, pracownicy zdalni są od dawna normą, a niektóre firmy, takie jak Automattic (właściciel WordPressa) zatrudniający 146 pracowników i Alconost zatrudniający 300 tłumaczy i copywriterów, studio internetowe CSSSR, amerykańska firma Toptal z obrotem 100 milionów dolarów działa bez biur.