Obsługa stron

Wsparcie techniczne witryny to minimalny zestaw prac, który zapewnia nieprzerwaną dostępność 24/7, usuwanie luk w zabezpieczeniach, ochronę przed włamaniami i atakami botów.

Rozwiążemy problemy z hostingiem, rezerwacją danych, poprawimy błędy układu, prędkość pobierania, dostosowanie do urządzeń mobilnych, wypełnimy witrynę, przeprowadzimy audyt, wdrożymy nową funkcjonalność, poprawimy użyteczność, pomożemy w administracji, doradzimy i rozwiążemy wszelkie inne problemy techniczne.

  Podyskutujmy

  Typowe zadania pomocy technicznej

  Kompleksowa obsługa strony
  Monitoring 24/7, administracja
  Całodobowy monitoring dostępności i bezpieczeństwa. Administracja, programowanie, układ HTML i projektowanie. Najczęstszy rodzaj współpracy, który zastępuje programistę, menedżera treści i projektanta w zespole. Czy masz pomysły na ulepszenie strony? Pomożemy Ci je zrealizować! Zapewniamy również dodatkową ochronę przed irytującymi botami, które pogarszają wskaźniki behawioralne.
  Wsparcie techniczne i promocja
  Szybkie wprowadzanie zmian w SEO
  Usługi te idą w parze. Dobre rezultaty SEO wymagają szybkiego i jakościowego wdrożenia zmian przez programistę. Oferujemy zaawansowane opcje współpracy w kierunku wsparcia technicznego i SEO. Obejmuje to pisanie i publikację zoptymalizowanych tekstów, kontrolę indeksowania i eliminację błędów, pracę z meta tagami – wszystko to, co niezbędne do minimalnego utrzymania witryny na pozycjach i jej promocji.
  Udoskonalenia witryny i poprawki błędów
  Naprawimy wszystkie błędy techniczne i wdrożymy Twoje pomysły
  WItryna wymaga ciągłej modernizacji w celu poprawy wygody użytkowników, utrzymania konkurencyjności, trafności w wyszukiwarkach i poprawiania błędów.
  Przeniesienie na inny hosting
  Dobierzemy odpowiedni i przeniesiemy Twoją stronę
  W zależności od wielkości witryny, ich liczby i funkcji, ważne jest aby wybrać odpowiedni hosting, upewnić się, że serwery znajdują się we właściwym regionie, istnieje możliwość podłączenia dedykowanego adresu IP i SSL, aby administrator dbał o bezpieczeństwo i szybko rozwiązywał problemy itd. Po przeniesieniu strony niektóre elementy mogą przestać działać, na przykład wysyłanie formularzy. Wykonamy wszystko dokładnie!
  Przejście na HTTPS
  Wybieramy certyfikat SSL, instalujemy i przeprowadzamy
  Zgodnie z Twoimi wymaganiami i możliwościami hostingu dobierzemy odpowiedni certyfikat SSL. Jego obecność jest już obowiązkowa dla każdej witryny, to nie tylko bezpieczeństwo, ale także czynnik rankingowy w wyszukiwaniu. Same przekierowania nie wystarczą, niezbędny jest odpowiedni rodzaj rodzaj i kod wewnętrzny. W tym samym czasie przetłumaczymy na HTTP2 i zaktualizujemy wersje PHP.
  Obsługa i administracja sklepów
  Stałe audyty techniczne i poprawki na stronie
  Sklepy internetowe najbardziej potrzebują ciągłej optymalizacji technicznej, każdy import towarów może prowadzić do wielu błędów w postaci duplikatów stron, generowania niepotrzebnych, uszkodzonych linków, wolniejszego ładowania strony itp. Wszystkie te czynniki prowadzą do pogorszenia pozycji. Tworzenie treści, aktualizacja produktów, odpowiedzi na opinie i pytania, poprawianie doświadczeń użytkownika z pewnością zostaną docenione.
  Testowanie
  Przeprowadzamy szeroko zakrojone testy po utworzeniu lub przeprojektowaniu strony
  Przed oficjalnym udostępnieniem witryny, zanim będzie ona dostępna dla wyszukiwarek, konieczne jest jej przetestowanie – zamknięcie niechcianych stron przed robotami i wyeliminowanie innych błędów. Na przykład, przed aktualizacją projektu ważne jest skorelowanie starych adresów URL z nowymi. Oprócz błędów technicznych, przetestujemy wszystkie formularze, obciążenie witryny, obsługę przeglądarek, zdolność adaptacji, szybkość ładowania, zgodność z wymaganiami SEO itp.
  Kompleksowy audyt strony
  Audyty techniczne, handlowe, SEO i usability
  W pełni sprawdzimy Twoją witrynę pod kątem wszystkich błędów i niedociągnięć technicznych, wygody użytkowania, porównania z konkurencją, analizy SEO i czynników komercyjnych. Na tej podstawie wykonamy szczegółowe dokumentacje techniczne w celu udoskonalenia i wyeliminowania błędów. Możemy wszystko naprawić samodzielnie lub przekazać Twoim specjalistom.
  Audyt handlowy
  Weryfikacja, dlaczego strona nie sprzedaje się dobrze i na obecność czynników komercyjnych dla SEO.
  Przeanalizujemy niszę, konkurencję i grupę docelową oraz sporządzimy listę niezbędnych wdrożeń na stronie. Sprawdzimy wykorzystanie komponentów komercyjnych na stronie, które dodatkowo wpływają na pozycje w wynikach wyszukiwania.
  Audyt techniczny
  Sprawdzimy dostępność strony dla robotów wyszukiwarek i błędy
  Eliminując tylko błędy techniczne, Twoja strona już będzie mogła poprawić swoją pozycję, a w niektórych przypadkach, trafić nawet do TOP wyników. Indeksowanie to podstawa SEO. Jeśli robot ma trudności ze zrozumieniem, co jest na twojej stronie lub stale przegląda niepotrzebne podstrony zamiast przydatnych, efekty wszystkich innych zabiegów promocyjnych będą zminimalizowane.
  Audyt Usability
  Sprawdzimy na ile Twoja strona jest przyjazna dla użytkowników
  Przeanalizujemy wskaźniki i analizy, porównamy je z konkurencją, zaproponujemy rozwiązania problemów i pomożemy je naprawić.

  Stawki za obsługę stron

  Płatność jest dokonywana na początku miesiąca, zaś płatność za przepracowane godziny — na koniec miesiąca.
  Podstawowy
  od 530 zł
  Optymalny
  od 1430 zł
  Zaawansowany
  od 2900 zł
  Maksymalny
  od 4750 zł
  Dostępnych godzin w Taryfie
  Sprawdź planowaną liczbę godzin, aby dostosować cenę taryfy
  5-10
  11-30
  31-60
  od 61
  Koszt godziny specjalisty
  94 zł / godzina
  82 zł / godzina
  72 zł / godzina
  60 zł / godzina
  Koszt godziny specjalisty – limit górny
  94 zł / godzina
  94 zł / godzina
  94 zł / godzina
  94 zł / godzina
  Okres ważności pakietu godzin
  Przeniesienie niezużytych godzin
  bez okresu ważności
  na 1 miesiąc
  na 3 miesiące
  na 6 miesięcy
  Czas reakcji
  Kiedy menedżer ustali Twój projekt i rozpoczniemy nad nim pracę
  24 godziny
  2 godziny
  pół godziny
  15 minut
  Monitorowanie pracy
  Kompleksowy projekt obejmujący ochronę, przechowywanie danych odwiedzających, śledzenie płatności domeny, hosting, SSL
  Opracowywanie treści
  Pisanie artykułów, obróbka zdjęć, tworzenie banerów
  oddzielna płatność
  oddzielna płatność
  Ochrona przed niepożądanymi botami
  Oprócz instalowania skryptów ręcznie wybieramy podejrzane adresy IP i testujemy ruch przychodzący.
  oddzielna płatność
  oddzielna płatność
  Umieszczanie gotowych artykułów
  Aktualizacja katalogu
  Dodawanie lub edycja produktów
  oddzielna płatność
  oddzielna płatność
  Osobisty menadżer
  Miesięczne raporty

  Koszt jednorazowych usług

  Oprócz obsługi abonamentowej świadczymy usługi jednorazowe

  Wśród naszych klientów

  Money To
  Unistream

  Otrzymaj ofertę handlową

  Zostaw zgłoszenie, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i sporządzi spersonalizowaną ofertę.

  Najczęściej zadawane pytania

  Z jakimi CMS-ami pracujecie?
  Ze wszystkimi znanymi systemami zarządzania: 1C-Bitrix, WordPress, Open Cart, Yii, Drupal, NetCat, ModX, Magento itp., z wyjątkiem Joomla (zasadniczo), ale może migrować do dowolnego innego. Także z własnymi systemami zarządzania.
  Czy pracujecie na podstawie umowy?
  Pracujemy wyłącznie na podstawie umowy z osobami fizycznymi i osobami prawnymi, a także szybko zapewniamy księgowość.
  Jak mogę wam powierzyć dostęp?
  Jeśli boisz się dać nam dostęp do swojej witryny, możesz dać nam kopię projektu. Zawsze najpierw wprowadzamy wszystkie zmiany na kopii witryny, a następnie ponownie aktualizujemy jej główną wersję. W umowie zapisujemy również klauzulę o Zachowaniu Poufności (NDA).
  Czy muszę skorzystać z comiesięcznego wsparcia technicznego?
  Nie. Wykonujemy również jednorazowe prace. Wybierając taryfę, oszczędzasz na kosztach godziny specjalisty i otrzymujesz stałe wsparcie i porady.